airBaltic saņem Livonijas balvu

Šī gada 15. oktobrī īpašā ceremonijā Igaunijas premjerministre Kaja Kallasa un Latvijas premjerministrs Krišjānis Kariņš pasniedza Latvijas lidsabiedrībai airBaltic Livonijas balvu. Šī balva ik gadu tiek pasniegta veiksmīgākajam Latvijas uzņēmumam Igaunijā, kā arī veiksmīgākajam Igaunijas uzņēmumam Latvijā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Mēs esam pagodināti saņemt Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, kā arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras atzinību. Pēdējos gados mēs esam attīstījušies, lai kļūtu par lielāko pārvadātāju Tallinas lidostā, šovasar saglabājot savu tirgus daļu. Nodrošinot tiešos lidojumus uz 15 galamērķiem, mēs ar lepnumu piedāvājam labāko savienojamību uz un no Igaunijas.”

“Pēdējie divi gadi mums atgādinājuši, ka pārrobežu sadarbība ar mūsu kaimiņiem un starp uzņēmumiem ir ārkārtīgi svarīga, jo tā palīdz uzturēt mūsu ekonomikas. airBaltic turpinājusi sniegt nozīmīgu savienojamību uz un no Igaunijas pat vissarežģītākajos laikos. Šobrīd lidsabiedrība ir tirgus līdere Igaunijā un pēdējos gados būtiski paplašinājusi savu darbību Tallinas lidostā, nodrošinot uzlabotu savienojamību,” skaidro Igaunijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītājs Maits Palts.

Livonijas balva izveidota pēc Igaunijā strādājošu Latvijas uzņēmumu iniciatīvas, un pirmo reizi tika pasniegta 2013. gadā, lai veicinātu sadarbību starp kaimiņvalstīm un kopprojektu īstenošanu.

airBaltic piedāvā tiešos lidojumus no Tallinas uz Amsterdamu, Berlīni, Briseli, Kopenhāgenu, Londonu, Malagu, Minheni, Nicu, Oslo, Parīzi, Zalcburgu, Stokholmu un Viļņu, kā arī caur Rīgu uz citiem galamērķiem. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un biļetes pieejamas uzņēmuma mājaslapā: www.airbaltic.com.

Jaunākie raksti

“Puteņa biļetes” šogad ieviestas netiks

Rīgas dome šogad nolēmusi neieviest tā saucamās “puteņa biļetes”, norādot uz Covid-19 izplatību un ārkārtas situāciju valstī. “Saistībā ar...

Deviņos mēnešos Covid-19 ietekmē joprojām mazāk pasažieru nekā gadu iepriekš

2021. gada deviņos mēnešos salīdzinājumā ar 2020. gada deviņiem mēnešiem samazinājās pasažieru pārvadājumi visos transporta veidos, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Uz konkursa finālu izvirzīti divi Valsts dzelzceļa administrācijas direktora amata pretendenti

Valsts dzelzceļa administrācijas (VDzA) direktora atlases komisija pieņēmusi lēmumu uz konkursa finālu jeb trešo kārtu izvirzīt divus pretendentus. Uz...

Transporta nozare piedāvā risinājumus tranzīta kravu piesaistei no Āzijas valstīm

Satiksmes ministrijas valsts sekretāres vietnieks Uldis Reimanis piedalījās Krievijas transporta nozares nozīmīgākajā pasākumā – biznesa forumā un izstādē “Transporta nedēļa 2021”, kas...

Lidosta “Rīga” neplāno lūgt valsts atbalstu

Rīgas lidosta vairs neplāno lūgt valsts finansiālu atbalstu un cerīgu raugās uz gada nogali un nākamo gadu, šorīt intervijā Latvijas Radio apliecināja...

Līdzīgi raksti

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here