“British Airways” ienākšana Rīgā sniegs jaunas iespējas tūrisma nozarei

Šīs ziemas lidojumu sezonā lidostā “Rīga” darbu sāks Lielbritānijas aviokompānija “British Airways”, kas trīs reizes nedēļā lidos maršrutā Rīga–Londonas Hītrovas lidosta. Lielbritānijas nacionālās aviokompānijas ienākšana Rīgas lidostā sniegs jaunas iespējas gan pasažieriem, gan tūrisma nozarei kopumā.

Lidojumus starp Latvijas un Lielbritānijas galvaspilsētām aviokompānija uzsāks 29. oktobrī. Lidojumi notiks otrdienās, ceturtdienās un svētdienās un tiks izpildīti ar A320 un A321 lidmašīnām. Biļešu cenas ir abos virzienos ir sākot no 85 EUR vai 1 EUR + 23 500 Avios vai British Airways lojalitātes kluba valūtas.

“Esam patiesi gandarīti, ka pēc daudzu gadu sarunām “British Airways” atkal atgriežas Rīgā. Lidojumi no Rīgas uz Hītrovas lidostu ir ļoti gaidīti, un paredzams, ka pēc tiem būs liels pieprasījums. Tie dos lidostas “Rīga” pasažieriem jaunas iespējas izmantot “British Airways” plašo maršrutu tīklu tranzītā caur Hītrovas lidostu. Savienojums ar Hītrovas lidostu ir būtisks ne tikai lidostai, bet arī tūrisma nozarei kopumā, un esam gandarīti, ka Rīgas Investīciju un tūrisma aģentūra piedalījās sarunās un veiks investīcijas Rīgas kā galamērķa popularizēšanai Apvienotajā Karalistē,” uzsver lidostas “Rīga valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa.

Paužot gandarījumu par jauno galamērķi, “British Airways” reģionālais komercdirektors Emīls Delibaševs saka: “Turpinot investēt jaunos produktos, pakalpojumos un tehnoloģijās, priecājamies atklāt jauno maršrutu starp Londonu un Rīgu un ar nepacietību sagaidām iespēju oktobrī sveikt pasažierus mūsu gaisa kuģos.”

“British Airways atgriešanās ir lielisks apliecinājums Rīgas kā tūrisma galamērķa konkurētspējai reģionā. Lielbritānija ir viens no svarīgākajiem Rīgas mērķa tirgiem, un tiešie lidojumi no Hītrovas lidostas nodrošina mums iespēju piesaistīt plašāku un maksātspējīgāku britu auditoriju. Tāpat šī būs nozīmīga priekšrocība Rīgai sarunās ar investoriem un lielu korporatīvo pasākumu organizatoriem. Lidojumi tiks uzsākti jau oktobra beigās, un Rīgas investīciju un tūrisma aģentūra jau plāno kopīgas mārketinga aktivitātes ar “British Airways” par Rīgu kā ziemas brīvdienu galamērķi,” pauž Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis.

“British Airways” ir Lielbritānijas nacionālais gaisa pārvadātājs, globāla pilna servisa aviokompānija, kas nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 65 valstīm. “British Airways” klientiem ir pieejams viens no pasaulē plašākajiem lidojumu tīkliem gan iekšzemē, gan starptautiski, piedāvājot lidojumus uz un no centrālajām lidostām pasažieriem ērtā laikā. Savā ilgtspējas programmā “BA Better World” aviokompānija ir apņēmusies sasniegt nulles oglekļa emisijas līdz 2050. gadam.

Iepriekš lidsabiedrība izpildīja lidojumus uz Rīgu no 1997. līdz 2007. gadam.

Jaunākie raksti

Lembergs: “Rail Baltic” projektam jau vajadzēja būt pabeigtam, bet tā vietā ir risks, ka to nepabeigs vispār

Pastāv risks, ka dzelzceļa projektu "Rail Baltica" varētu arī nepabeigt, norādīja partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Rīgas lidosta pērn strādājusi ar 1,6 miljonu eiro lielu peļņu

RIX Rīgas lidosta 2023. gadu noslēgusi ar 1,6 miljonu eiro peļņu, kas ir par 1,3 miljoniem jeb 4,6 reizes vairāk nekā gadu...

Valsts prezidents aicina nodrošināt pasažieriem prognozējamu un netraucētu pasažieru vilcienu kustību

27. februārī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Rīgas pilī tikās ar satiksmes ministru Kasparu Briškenu, lai runātu par aktuālajiem ar satiksmes nozari saistītajiem...

AS prasa Siliņai skaidrot “Rail Baltica” projekta reālos apjomus, finansējumu, nodošanas termiņus un pārvaldību

“Rail Baltica” projekts (RB) ir lielākais infrastruktūras objekts visā Baltijas reģionā – tā realizācijai ir nozīmīga ietekme gan uz Latvijas tautsaimniecību, gan...

Gada sākumā pieaug apgrozījums atsevišķās ostās un kravu segmentos; vienlaikus kopējais kravu apjoms samazinājies

2024. gads Latvijas ostās sācies ar kopējo pārkrauto kravu apjoma samazinājumu, taču vērojams apgrozījuma pieaugums atsevišķos segmentos – labības, koksnes šķeldas un...

Līdzīgi raksti

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here