Novembrī lidostā apkalpoti 434,3 tūkst. pasažieru

Šī gada novembrī lidostā “Rīga” apkalpoti 434,3 tūkst. pasažieru, 1,6 reizes vairāk nekā 2021. gada novembrī, bet par 21,4 % mazāk nekā iepriekšējā mēnesī, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Salīdzinājumā ar 2019. gada novembri lidostā apkalpots par 21,1 % mazāk pasažieru.

Lai arī novembrī vērojams būtisks pasažieru skaita pieaugums, salīdzinot ar pagājušo gadu, tomēr kopējais lidojumu skaits novembrī bija 4 384, kas ir par 1 % mazāk nekā pirms gada un norāda uz lielāku lidmašīnu noslogotību un pasažieru skaitu tajās.

Šā gada 11 mēnešos lidostā apkalpoti 4,9 miljoni pasažieru, par 2,9 miljoniem jeb 2,4 reizes vairāk nekā 2021. gada atbilstošajā periodā un 2,5 reizes vairāk nekā 2020. gada 11 mēnešos. Tomēr tas ir par 31,8 % mazāk nekā 2019. gada atbilstošajā periodā.

  1. gada novembrī kopējais saņemto un nosūtīto kravu un pasta sūtījumu apjoms bija 1,8 tūkst. tonnu, kas ir par 1,6 % vairāk nekā oktobrī, bet par 46,9 % mazāk nekā 2021. gada novembrī.

Novembrī lidostā saņēma 0,7 tūkst. tonnu kravu un pasta sūtījumu, kas ir par 65,1 % mazāk nekā 2021. gada novembrī, bet nosūtīja 1 tūkst. tonnu, par 16,6 % mazāk.

Jaunākie raksti

Lembergs: “Rail Baltic” projektam jau vajadzēja būt pabeigtam, bet tā vietā ir risks, ka to nepabeigs vispār

Pastāv risks, ka dzelzceļa projektu "Rail Baltica" varētu arī nepabeigt, norādīja partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Rīgas lidosta pērn strādājusi ar 1,6 miljonu eiro lielu peļņu

RIX Rīgas lidosta 2023. gadu noslēgusi ar 1,6 miljonu eiro peļņu, kas ir par 1,3 miljoniem jeb 4,6 reizes vairāk nekā gadu...

Valsts prezidents aicina nodrošināt pasažieriem prognozējamu un netraucētu pasažieru vilcienu kustību

27. februārī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Rīgas pilī tikās ar satiksmes ministru Kasparu Briškenu, lai runātu par aktuālajiem ar satiksmes nozari saistītajiem...

AS prasa Siliņai skaidrot “Rail Baltica” projekta reālos apjomus, finansējumu, nodošanas termiņus un pārvaldību

“Rail Baltica” projekts (RB) ir lielākais infrastruktūras objekts visā Baltijas reģionā – tā realizācijai ir nozīmīga ietekme gan uz Latvijas tautsaimniecību, gan...

Gada sākumā pieaug apgrozījums atsevišķās ostās un kravu segmentos; vienlaikus kopējais kravu apjoms samazinājies

2024. gads Latvijas ostās sācies ar kopējo pārkrauto kravu apjoma samazinājumu, taču vērojams apgrozījuma pieaugums atsevišķos segmentos – labības, koksnes šķeldas un...

Līdzīgi raksti

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here