Wizz Air jauna bāze un maršruti Getvikā

Londonā, 2020. gada 18. augustā. Eiropas zaļākā lidsabiedrība* Wizz Air šodien paziņo par jaunu bāzi Getvikas lidostā, kas būs grupas Apvienotajā Karalistē reģistrētās un izvietotās lidsabiedrības Wizz Air UK trešā bāze līdztekus Londonai Lūtonai un nesen izziņotajai Donkasterai Šefīldai. No 2020. gada 22. oktobra lidsabiedrība Dienvidlondonas mezglā izvietos 1 Airbus lidmašīnu A321 un uzsāks lidojumus četros jaunos maršrutos uz atpūtas vietām Grieķijā, Itālijā, Spānijā un Maltā.

Wizz Air sāka lidojumus no Getvikas 2016. gadā un kopš tā laika ir pārvadājusi gandrīz 1 miljonu pasažieru. Līdz ar jaunās bāzes izveidi Getvikā Wizz Air piedāvās pasažieriem vēl vairāk izdevīgu ceļojumu iespēju ar 450 tūkstošiem biļešu pārdošanā gadā jaunajos maršrutos uz populāriem brīvdienu galamērķiem, tostarp Atēnām (Grieķijā), Neapoli (Itālijā), Lansaroti (Spānijā) un Maltu atlikušajā gada daļā.

Biļetes tagad var iegādāties vietnē wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē, un to cenas sākas tikai no 21,99 £, turklāt, lai šodien nosvinētu Wizz Air paplašināšanos Londonas Getvikas lidostā, lidsabiedrība piedāvā īpašu 72 stundu akciju pakalpojumam WIZZ Flex, piedāvājot pasažieriem 50 % atlaidi visos Londonas Getvikas lidostas maršrutos, kas no 2020. gada 18. līdz 20. augustam rezervēti vietnē wizzair.com neierobežotam ceļošanas periodam, ja WIZZ Flex tiek nopirkts ar pamatmaksu. Lai šajos nenoteiktajos laikos iegūtu papildu sirdsmieru, ar WIZZ Flex pasažieri var pilnīgi par brīvu atcelt lidojumus līdz pat 3 stundām pirms izlidošanas un nekavējoties saņemt atpakaļ savā kontā lidsabiedrības platformā 100 % sākotnējo braukšanas maksu, kā arī neierobežotu skaitu reižu mainīt datumus un pat maršrutus.

Šis paziņojums seko pēc nesenās paplašināšanās lidsabiedrības pirmajā reģionālajā bāzē Donkasterā Šefīldā, kur lidsabiedrība 2020. gada oktobrī izvietos vienu Airbus lidmašīnu A320 un uzsāks lidojumus uz septiņiem jauniem galamērķiem: Alikanti, Malagu, Larnaku, Faru, Ļubļinu, Košici un Sučavu.

Jauno maršrutu pievienošana no Getvikas un Donkasteras Šefīldas atspoguļo Wizz Air UK tīkla ievērojamo izaugsmi — tagad lidsabiedrība veic lidojumus 119 maršrutos uz 69 galamērķiem no 11 Apvienotās Karalistes lidostām. Šo divu jauno Wizz Air UK bāzu izveide izriet arī no straujas izaugsmes perioda visā Wizz Air tīklā ar neseniem paziņojumiem par jaunām WIZZ bāzēm Donkasterā Šefīldā, Bakeu, Dortmundē, Ļvivā, Larnakā, Milānas Malpensas lidostā, Tirānā un Sanktpēterburgā, kā arī lidojumu uzsākšanu vairāk nekā 200 jaunos maršrutos visā tīklā kopš 2020. gada aprīļa. Saskaņā ar šodienas paziņojumu Wizz Air reģionā izveidos vairāk nekā 40 tiešās darbvietas un vairāk nekā 125 netiešās darbvietas.

Wizz Air atrodas nozares restarta priekšgalā, jo ir izveidojusi jaunu, drošu lidojumu modeli ar stingru sanitāro un higiēnas pasākumu īstenošanu, lai aizsargātu pasažierus un apkalpes. HEPA filtri visās Wizz Air lidmašīnās jau izfiltrē no gaisa 99,97 % vīrusu un baktēriju, un Wizz Air jaunā kārtība atbalsta fiziskās distancēšanās vadlīnijas, nodrošina ultratīru vidi salonā un samazina visu mazsvarīgo mijiedarbību un fizisko saskarsmi starp ļaudīm, lai WIZZ pasažieri var justies pārliecināti, ka viņi droši ceļo uz galamērķi.

Wizz Air UK rīkotājdirektors Ovains Džonss sacīja: „Jau būdama ceturtā lielākā lidsabiedrību grupa, kas darbojas Apvienotajā Karalistē, ar šodienas paziņojumu par mūsu jauno Getvikas bāzi un četriem jauniem maršrutiem Wizz Air UK nostiprina stāvokli kā britu lidsabiedrība, kas attīstās, veido jaunas darbvietas, nodrošina tik ļoti vajadzīgo savienojamību ar Apvienoto Karalisti un tādējādi palīdz ekonomikai atgriezties gaisā. Pēc pagājušās nedēļas paziņojuma par jaunu Wizz Air UK bāzi Donkasteras Šefīldas lidostā mēs esam gatavi turpināt atbalstīt Apvienotās Karalistes atveseļošanos ar turpmāku izaugsmi svarīgākajās lidostās, ja tiek pārtraukta citu lidsabiedrību laika nišu bloķēšana, ļaujot WIZZ izpildīt solījumu nodrošināt visiem izdevīgus ceļojumus. Tagad vairāk klientu Londonas apkārtnē un Dienvidanglijā nekā līdz šim var izmantot Wizz Air ultrazemās cenas, lai dotos uz iemīļotajām saulainajām atpūtas vietām ar mūsu jaunā un zaļā avioparka Airbus lidmašīnām, jo mūsu jaunie Getvikas lidojumi sākas tieši laikā uz skolēnu rudens brīvdienām, un ar mūsu īpašo WIZZ Flex piedāvājumu jūs varat droši rezervēt, jo varat bez izmaiņu maksas mainīt ceļojumu plānus tik daudz reižu, cik nepieciešams.”

Getvikas lidostas vadītājs Stjuarts Vingeits sacīja: „Šī ir cerīga ziņa Getvikai, it īpaši laikā, kad nozari tik negatīvi ir ietekmējusi Covid-19. Jaunas lidmašīnas izvietošana Getvikā ilgtermiņā atbalsta mūsu uzņēmuma stabilitāti un nodrošina, ka mēs turpinām piedāvāt pasažieriem lielisku izvēli. Tas ir gaidīts rādītājs mūsu pozitīvajām sarunām ar lidsabiedrībām — gan līdzšinējām, gan jaunajām — par Getvikas nākotnes nodrošināšanu.”

Jaunākie raksti

Rīgas lidosta pērn strādājusi ar 1,6 miljonu eiro lielu peļņu

RIX Rīgas lidosta 2023. gadu noslēgusi ar 1,6 miljonu eiro peļņu, kas ir par 1,3 miljoniem jeb 4,6 reizes vairāk nekā gadu...

Valsts prezidents aicina nodrošināt pasažieriem prognozējamu un netraucētu pasažieru vilcienu kustību

27. februārī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Rīgas pilī tikās ar satiksmes ministru Kasparu Briškenu, lai runātu par aktuālajiem ar satiksmes nozari saistītajiem...

AS prasa Siliņai skaidrot “Rail Baltica” projekta reālos apjomus, finansējumu, nodošanas termiņus un pārvaldību

“Rail Baltica” projekts (RB) ir lielākais infrastruktūras objekts visā Baltijas reģionā – tā realizācijai ir nozīmīga ietekme gan uz Latvijas tautsaimniecību, gan...

Gada sākumā pieaug apgrozījums atsevišķās ostās un kravu segmentos; vienlaikus kopējais kravu apjoms samazinājies

2024. gads Latvijas ostās sācies ar kopējo pārkrauto kravu apjoma samazinājumu, taču vērojams apgrozījuma pieaugums atsevišķos segmentos – labības, koksnes šķeldas un...

Darbu LDz atstājis finanšu direktors Razums un kādreizējais valdes loceklis Ēriks Šmuksts

Dzelzceļa nozares melnā svītra turpinās arī “Latvijas dzelzceļā” (LDz). Tur Eiropas līdzfinansētie būvprojekti, kas bija jāpabeidz jau pērn, atkal draud ievilkties. Fondu...

Līdzīgi raksti

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here