7 padomi kā piesaistīt bagātību

Daudzi cilvēki kļūdās, domādami, ka bagātības piesaistīšana ir tikai domāšanas veida maiņa. Lai gan ir svarīgi strādāt pie tā, kā Jūs domājat, domāšana ir tikai puse no darāmā darba. Otra puse ir mainīt to, ko Jūs darāt.

Šeit ir 7 padomu saraksts par to, kā Jūs varat izmantot bagātības piesaistīšanu, lai kļūtu par labāku spēlmani.

Kas ir bagātības pievilkšana?

Bagātības piesaiste ir viens no visvairāk pārprastajiem terminiem ātras iedzīvošanās un naudas pelnīšanas nozarē. Galvenais iemesls, kāpēc tas ir tik pārprasts, ir tas, kā daži tirgotāji izmanto šo terminu un reklamē tādus produktus kā grāmatas un kursus par to.

Cita daļa no tā ir saistīta ar cilvēka dabu. Ja Jūs varat vienkārši sēdēt un domāt par to, kā kļūt bagātam, un Jums nekas nav jādara, tas izklausās daudz labāk nekā tas, ko tas patiesībā prasa.

Jums patiešām ir jāstrādā pie tā, kā Jūs domājat, bet patiesībā tas prasa arī lielu darbu un pūles. Protams, ir grūti kādam pārdot produktu, kas prasa daudz darba. To ir vieglāk pārdot, ja izskatās, ka Jūs iegūstat pozitīvus rezultātus, neveicot nekādu reālu darbu.

Jūs varat darīt lietas, lai palielinātu savas izredzes iegūt bagātību, un varat darīt līdzīgas lietas, lai palielinātu savas izredzes laimēt, kad spēlējat, piemēram, spēles – klondaika. Taču Jūs nevarat darīt tikai vienu vai otru. Jums ir jādara viss, lai gūtu pilnīgu labumu no šīs taktikas.

Bagātības piesaistīšanas domāšanas veids

Pirmā lieta, kas ir jānosaka, ir tā, vai bagātības piesaiste ir reāla. Un, ja tā ir reāla, ko Jūs varat no tās izmantot, lai kļūtu labāks spēlmanis?

Bagātības piesaiste ir reāla, ja Jūs to saprotat un esat gatavs pie tās strādāt. Tā nav burvju tablete, kas ļauj kļūt bagātam, sēžot uz dīvāna un sērfojot internetā vai skatoties televīziju. Taču tā darbojas, ja Jūs to darāt.

Ticēt, ka Jūs to varat izdarīt

Galvenā lieta, ko dara vinnējošie spēlmaņi un ko Jūs, iespējams, vēl nedarāt, ir meklēt priekšrocības. Jums ir jāmeklē veidi, kā uzvarēt, nevis vienkārši jāspēlē spēles tā, kā to vēlas kazino.

Vēlreiz jāatkārto, ka svarīgs ir Jūsu domāšanas veids. Bet tas ir tikai sākums. Tas nav gals. Sakārtojiet savu prātu, un tad sāciet rīkoties.

Spēlējiet spēles, kuras spēlē uzvarētāji

Gudri uzņēmēji mācās, kā citi cilvēki pelna naudu, un pēc tam cenšas darīt tās pašas lietas. Tam ir liela jēga, un tas ir tas pats, kas jādara Jums kā spēlmanim. Tas nenozīmē, ka ir viegli iemācīties, kā uzvarēt spēlēs.

Sagatavojiet sevi panākumiem

Uzvarētāji dara visu iespējamo, lai sagatavotu sevi panākumiem. Tas ietver pareizā domāšanas veida attīstīšanu un tādu pašu spēļu aktivitāšu veikšanu, kādas izmanto uzvarētāji spēlmaņi.

Taču Jums ir jāsper vēl viens solis. Kad esat ieguvis pareizo domāšanu un uzzinājis, ko citi dara, lai uzvarētu, Jums ir jānoskaidro, kā viņi gūst uzvaru, un jādara tas pats.

Nepietiek ar to, ka spēlējat blackjack kā daži citi laimētāji. Jums ir jāspēlē spēle tāpat, kā to dara uzvarētāji. Tas nozīmē, ka ir jāiemācās izmantot blackjack paņēmienus, tāpat kā uzvarētājiem. Tas pats attiecas uz zirgu skriešanās sacīkšu un sporta spēļu spēlētājiem.

Nespēlējiet azartspēles

Liela atšķirība starp vinnējošiem un zaudējošiem spēlmaņiem ir tā, ka vinnējošie spēlmaņi spēlē reti, bet zaudējošie spēlmaņi tikai spēlē.

Tas nenozīmē, ka uzvarētāji nepiedalās azartspēlēs. Tas nozīmē, ka viņi spēlē tikai tad, ja zina, kāda ir viņu priekšrocība, un zina, kā to iegūt. Ja neesat pārliecināts, vai Jums ir priekšrocība, tas liecina, ka neesat tur, kur Jums ir jābūt.

Precīzi sekojiet līdzi katram rezultātam

Vienīgais veids, kā uzzināt, vai tas darbojas un cik labi tas darbojas, ir izsekot līdzi visiem saviem rezultātiem.

Izmantojiet katru informāciju, ko izsekojat, lai palīdzētu Jums sasniegt labākus rezultātus. Izmantojiet to, lai atrastu vājās vietas, kuras ir jāuzlabo, un stiprinātu savas spēcīgākās vietas. Tā ir patiesa bagātības piesaiste darbībā.

Radiet pareizās iespējas

Pēdējais solis bagātības piesaistes izmantošanā, lai gūtu panākumus spēlēs, ir tad, kad Jūs sākat radīt ienesīgas iespējas. Ir labi iemācīties, kā izmantot spēļu iespējas.

Šim nolūkam pastāv daudz dažādu iespēju, un lielākā daļa no tām ir jāapgūst no pieredzes. Pirmā lieta, kas ir jādara, ir jātrenē prāts, lai meklētu šīs iespējas. Ja nemeklēsiet veidus, kā radīt ienesīgas situācijas, Jūs tās neradīsiet.

Mediju materiāls

Jaunākie raksti

Lembergs: “Rail Baltic” projektam jau vajadzēja būt pabeigtam, bet tā vietā ir risks, ka to nepabeigs vispār

Pastāv risks, ka dzelzceļa projektu "Rail Baltica" varētu arī nepabeigt, norādīja partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Rīgas lidosta pērn strādājusi ar 1,6 miljonu eiro lielu peļņu

RIX Rīgas lidosta 2023. gadu noslēgusi ar 1,6 miljonu eiro peļņu, kas ir par 1,3 miljoniem jeb 4,6 reizes vairāk nekā gadu...

Valsts prezidents aicina nodrošināt pasažieriem prognozējamu un netraucētu pasažieru vilcienu kustību

27. februārī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Rīgas pilī tikās ar satiksmes ministru Kasparu Briškenu, lai runātu par aktuālajiem ar satiksmes nozari saistītajiem...

AS prasa Siliņai skaidrot “Rail Baltica” projekta reālos apjomus, finansējumu, nodošanas termiņus un pārvaldību

“Rail Baltica” projekts (RB) ir lielākais infrastruktūras objekts visā Baltijas reģionā – tā realizācijai ir nozīmīga ietekme gan uz Latvijas tautsaimniecību, gan...

Gada sākumā pieaug apgrozījums atsevišķās ostās un kravu segmentos; vienlaikus kopējais kravu apjoms samazinājies

2024. gads Latvijas ostās sācies ar kopējo pārkrauto kravu apjoma samazinājumu, taču vērojams apgrozījuma pieaugums atsevišķos segmentos – labības, koksnes šķeldas un...

Līdzīgi raksti

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here