31. decembrī un 1. janvārī Rīgas sabiedriskais transports būs bez maksas

31. decembrī un 1. janvārī visi pasažieri Rīgas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas un biļetes, tostarp koda biļetes, “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos nav jāreģistrē. Svētku pasākuma apmeklētāju ērtībām Jaungada naktī vairākos sabiedriskā transporta maršrutos tiks nodrošināti papildu reisi. Tāpat bez maksas būs “Rīgas satiksmes” apsaimniekotās autostāvvietas, izņemot apakšzemes stāvvietu K. Valdemāra ielā 5A. Svētku laikā būs arī “Rīgas satiksmes” klientu centru darba laikā.

Sabiedriskais transports

Vecgada dienā, 31. decembrī, un Jaungada dienā, 1. janvārī, Rīgas sabiedrisko transportu pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs izmantot bez maksas, tāpēc e-talons un koda biļete, iekāpjot “Rīgas satiksmes” autobusos, trolejbusos un tramvajos nav jāreģistrē!

Naktī no 31. decembra uz 1. janvāri vairākos maršrutos tiks organizēti papildu reisi no pilsētas centra ap plkst. 0.30 un plkst. 2.15.

Autobusiem papildu reisi tiks organizēti 3., apvienotajā 12., 23., 26. (pa Akmens tiltu), 24., 25., 37., 51. un 53. maršrutā.

Tramvajiem papildu reisi tiks organizēti 1., 5. (tikai posmā Stacijas laukums-Mīlgrāvis), 7. un 11. maršrutā.

Trolejbusiem papildu reisi tiks organizēti 4., 9., 15., 17. un 18. maršrutā.

Lai naktī sniegtu iespēju pasažieriem pilsētas centrā pārsēsties starp dažādiem maršrutiem, transporti, kam centrā plānots iebraukt ap plkst. 2.00, no plkst. 2.05 līdz plkst. 2.15. (10 minūtes) pilsētas centrā zemāk norādītajās pieturvietās stāvēs, lai pasažieri varētu pārsēsties starp maršrutiem, bet plkst. 2.15 izbrauks uz attiecīgo galapunktu.

Autostāvvietas

Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apsaimnieko “Rīgas satiksme”, 31. decembrī un 1. janvārī varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes stāvvietu K. Valdemāra ielā 5A – tur par automašīnas novietošanu jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Klientu apkalpošanas centri

Pirmssvētku dienā, 30. decembrī, klientu apkalpošanas centra Spīķeru ielā 1 darba laiks būs no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, pārējie klientu apkalpošanas centri būs slēgti. Savukārt 31. decembrī un 1. janvārī būs slēgti visi klientu apkalpošanas centri.

Jaunākie raksti

Lembergs: “Rail Baltic” projektam jau vajadzēja būt pabeigtam, bet tā vietā ir risks, ka to nepabeigs vispār

Pastāv risks, ka dzelzceļa projektu "Rail Baltica" varētu arī nepabeigt, norādīja partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Rīgas lidosta pērn strādājusi ar 1,6 miljonu eiro lielu peļņu

RIX Rīgas lidosta 2023. gadu noslēgusi ar 1,6 miljonu eiro peļņu, kas ir par 1,3 miljoniem jeb 4,6 reizes vairāk nekā gadu...

Valsts prezidents aicina nodrošināt pasažieriem prognozējamu un netraucētu pasažieru vilcienu kustību

27. februārī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Rīgas pilī tikās ar satiksmes ministru Kasparu Briškenu, lai runātu par aktuālajiem ar satiksmes nozari saistītajiem...

AS prasa Siliņai skaidrot “Rail Baltica” projekta reālos apjomus, finansējumu, nodošanas termiņus un pārvaldību

“Rail Baltica” projekts (RB) ir lielākais infrastruktūras objekts visā Baltijas reģionā – tā realizācijai ir nozīmīga ietekme gan uz Latvijas tautsaimniecību, gan...

Gada sākumā pieaug apgrozījums atsevišķās ostās un kravu segmentos; vienlaikus kopējais kravu apjoms samazinājies

2024. gads Latvijas ostās sācies ar kopējo pārkrauto kravu apjoma samazinājumu, taču vērojams apgrozījuma pieaugums atsevišķos segmentos – labības, koksnes šķeldas un...

Līdzīgi raksti

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here