Atsākušies repatriācijas reisi Baltijas valstu valstspiederīgo atgādāšanai mājās

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” un Latvijā reģistrētā lidsabiedrība “SmartLynx Airlines” šodien veiks repatriācijas reisus Baltijas valstspiederīgo atgādāšanai no Amsterdamas, Frankfurtes, Nicas un Stokholmas.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs intervijā Latvijas Radio norādīja, ka pašlaik ir izsludināti astoņi repatriācijas reisi nedēļā no Amsterdamas un Frankfurtes, tāpat būs čārterreisi, kam atļauju devusi Satiksmes ministrija.

Pēc viņa sacītā, visā pasaulē atrodas vairāki tūkstoši Latvijas valspiederīgo, kuri vēlas atgriezties. Steidzama atgriešanās jānodrošina 312 cilvēkiem, no kuriem ap 40 atrodas Indijā. Tāpat sarežģīta situācija ir Latvijas valstspiederīgajiem Jaunzēlandē, kā arī vairākās Latīņamerikas valstīs.

Rinkēvičs pieļāva, ka visticamāk, līdz vasaras vidum pulcēšanās ierobežojumi saglabāsies.

Lidojumi uz un no Amsterdamas un Frankfurtes tiks veikti 15. aprīlī, 22. aprīlī, 29. aprīlī un 6. maijā.

“airBaltic” reiss Rīga-Amsterdama izlidos plkst.11, bet reiss Rīga-Frankfurte izlidos plkst.11.50.

Savukārt reiss Amsterdama-Rīga tiks veikts plkst.14.20 un ieradīsies Latvijā plkst.17.35. Reiss Frankfurte-Rīga izlidos plkst.15.10 un ieradīsies Rīgā plkst.18.25.

“SmartLynx” reiss”LYX8524″ izlidos no Nicas Francijā šodien plkst.16, lai ielidotu Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā plkst.19, no kurienes plkst.19.50 izlidotu uz Rīgu, lai starptautiskajā lidostā “Rīga” ierastos plkst.22. Lidmašīna maršrutā Rīga-Stokholma-Nica no Rīgas dosies šodien plkst.10.45.

Tāpat šodien plkst.10 no Rīgas lidostas izlidos “SmartLynx” reiss maršrutā Rīga-Kopenhāgena-Tenerife.

Lidojumi UZ Rīgu ir paredzēti tikai Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pilsoņiem, nepilsoņiem un uzturēšanas atļauju turētajiem. Lidojumi uz Nicu un Kopenhāgenu ir paredzēti Eiropas Savienības pilsoņiem ar pamatotu iemeslu ielidot attiecīgajā valstī un uz Stokholmu – visiem ES pilsoņiem.

Jaunākie raksti

Salacgrīvas dome draud vērsties Eiropas Komisijā, ja satiksmes ministrs nedos naudu Salacas tilta remontam

Salacas tilts Salacgrīvā jau vairākus gadus atrodas sliktā tehniskā stāvoklī. Rudenī veiktā izpēte liecina – vai nu nekavējoties jāveic remonts, vai arī...

2020. gadā būtiski samazinājās starptautiskie kravu pārvadājumu

2020.gadā salīdzinājumā ar 2019. gadu kravu pārvadājumi ar sauszemes un cauruļvadu transportu samazinājušies par 14,2 %, bet ostās – par 28 %,...

Pērn būtiski samazinājās pasažieru pārvadājumi

2020. gadā salīdzinājumā ar 2019. gadu Covid-19 ietekmē būtiski samazinājušies pasažieru pārvadājumi visos transporta veidos, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Vita Anda Tērauda: “Rail Baltica” projektam nedrīkst samazināt finansējuma apjomu

Latvijai kā Kohēzijas fonda saņēmējvalstij ir svarīgi, lai finansējuma pieejamība "Rail Baltica" projektam būtu pēc iespējas lielāka un termiņi tā apguvei –...

airBaltic kā viena no pirmajām lidsabiedrībām pasaulē izmēģinās IATA Travel Pass

Latvijas lidsabiedrība airBaltic ir starp pirmajām aviokompānijām pasaulē, kas paudusi atbalstu Starptautiskās Gaisa satiksmes asociācijas (IATA) pārrobežu ceļošanai paredzētā risinājuma Travel Pass...

Līdzīgi raksti

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here